„Hakerzy wolności” na filmowej nocy w V LO

31 stycznia inaugurujemy tegoroczną edycję „Żywych lekcji historii”. Historię o toruńskich opozycjonistach pokażemy tym razem w V LO.

Szczegółowy program SZKOLNEJ NOCY FILMOWEJ przedstawimy wkrótce, ale już dziś możemy zapewnić, iż jest on bardzo bogaty i zróżnicowany – obejmuje pięć bloków tematycznych (polskie komedie, Toruń w kadrze, kino społeczno-historyczne, Sherlock Holmes XXI wieku i filmy Quentina Tarantino). Projekcjom towarzyszyć będą m.in. wykłady, prelekcje, quizy, konkursy i happening. O godz. 21 w sali gimnastycznej odbędzie się inauguracja imprezy: obejrzymy film „Hakerzy wolności” w reż. M. Gładycha. Po projekcji będzie można porozmawiać z reżyserem i z jednym z aktorów grających w filmie. Pan M. Gładych przeprowadzi też casting na statystów do nowego filmu o Brunonie Schulzu. O 22.30 ruszy realizacja poszczególnych bloków tematycznych w wyznaczonych salach. Więcej informacji w wiadomości w dzienniku Librus. Zapisy do poniedziałku 27 stycznia. L.Szczepaniak / www.vlo.torun.pl PS Wstęp na Szkolną Noc Filmową mają tylko uczniowie liceum!!!31 stycznia inaugurujemy tegoroczną edycję „Żywych lekcji historii”. Historię o toruńskich opozycjonistach pokażemy tym razem w V LO.

Szczegółowy program SZKOLNEJ NOCY FILMOWEJ przedstawimy wkrótce, ale już dziś możemy zapewnić, iż jest on bardzo bogaty i zróżnicowany – obejmuje pięć bloków tematycznych (polskie komedie, Toruń w kadrze, kino społeczno-historyczne, Sherlock Holmes XXI wieku i filmy Quentina Tarantino). Projekcjom towarzyszyć będą m.in. wykłady, prelekcje, quizy, konkursy i happening. O godz. 21 w sali gimnastycznej odbędzie się inauguracja imprezy: obejrzymy film „Hakerzy wolności” w reż. M. Gładycha. Po projekcji będzie można porozmawiać z reżyserem i z jednym z aktorów grających w filmie. Pan M. Gładych przeprowadzi też casting na statystów do nowego filmu o Brunonie Schulzu. O 22.30 ruszy realizacja poszczególnych bloków tematycznych w wyznaczonych salach. Więcej informacji w wiadomości w dzienniku Librus. Zapisy do poniedziałku 27 stycznia. L.Szczepaniak / www.vlo.torun.pl PS Wstęp na Szkolną Noc Filmową mają tylko uczniowie liceum!!!