Poserfuj z Teodorem

Działa już strona internetowa, na której znajdzie się wiele informacji o „Teodorze”, czyli książce Marii Szczodrowskiej, którą wydajemy. Będzie w sprzedaży od 15 lutego.

Nowa strona ułatwi zamówienie książki. Będzie można to zrobić za pomocą specjalnego formularza. – Ze sprzedażą planujemy ruszyć 15 lutego, choć robimy wszystko, żeby stało się to wcześniej – mówi Ewelina Czajkowska, koordynatorka zadania „Teodor”,

Na stronie można posłuchać również próbki audiobooka, który będzie dołączony do książki. Muzykę do niego skomponował Michał Jacaszek, a bohaterowie mówią głosem Olgi Bołądź.

Polecamy również dział „aktualności”. Będziemy w nim publikować informacje o kolejnych akcjach związanych z „Teodorem”. Co za niedługo?

Szanowni Czytelnicy! W 2014 roku zorganizujemy serię spotkań z autorką oraz warsztaty dla dzieci i rodziców. W tym dziale znajdziecie wszystkie informacje na temat tych wydarzeń. Dzięki współpracy z kreatywną księgarnią „Cafe Bajarka” na pewno zobaczymy się w Toruniu, Poznaniu i Krakowie. W planach są zajęcia plastyczne, dźwiękowe oraz logopedyczne.

teodor.winwin.org.pl

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Gminy Miasta Toruń

Teodor Teodor

Partnerzy medialni

TeodorTeodorTeodorTeodor

Teodor