No Limits Theaterfestival 2015

7 i 8 listopada Teatr 21 wystąpi na najważniejszym europejskim festiwalu prezentującym sztukę inkluzywną. Berlin czeka!

OFICJALNA STRONA FESTIWALU

No Limits Theater Festival odbywa się od 2005 r. To wspólne przedsięwzięcie teatrów inkluzywnych (m.in Teatru Thikwa i Teatru Rambazamba), berlińskich scen alternatywnych (HAU, Ballhaus Ost, Sophiensaele) oraz jednej z największych niemieckich organizacji pozarządowych aktywizujących osoby z niepełnosprawnością (Lebenshilfe). Teatr 21 wystąpi na 7. edycji imprezy i będzie trzecim polskim zespołem – po Teatrze Cinema i Teatrze Ósmego Dnia – który zaprezentuje się na No Limits.

Do Berlina jedziemy z przedstawieniem „Upadki. Odcinek 2”. Produkcja i wyjazd nie byłyby możliwe, gdyby nie wsparcie Narodowego Banku Polskiego. Spektakl pokażemy 7 (godz. 20) i 8 (godz. 18) listopada w sali Teatru Thikwa przy Fidicinstraße 40.

Upadki. Odcinek 2 (2015) | 

(…) akcja rozgrywa się w hotelu w dalekiej Mongolii. Aktorzy zdobyli pieniądze na wycieczkę all inclusive. Ekskluzywny hotel ma ofertę dla osób z dodatkowym chromosomem. Co spotka aktorów? Czy cena luksusu nie okaże się zbyt wysoka?

reżyseria: Justyna Sobczyk
teksty: aktorzy Teatru 21
scenariusz: Justyna Sobczyk, Justyna Lipko-Konieczna
dramaturgia: Justyna Lipko-Konieczna
scenografia i kostiumy: Wisła Nicieja
muzyka: Paweł Andryszczyk
video: Tomasz Michalczewski
ruch sceniczny: Justyna Wielgus
asystent reżysera: Jakub Drzewiecki
światło: Sebastian Klim
produkcja: Katarzyna Pawłowska, Marceli Sulecki
obsada: Grzegorz Brandt, Anna Drózd, Teresa Foks, Maja Kowalczyk, Daniel Krajewski, Barbara Lityńska, Anna Łuczak, Aleksander Orliński, Michał Pęszyński, Aleksandra Skotarek, Cecylia Sobolewska, Marta Stańczyk, Piotr Swend, Magdalena Świątkowska.

 

NO_LIMITS