Zespół

 

Joanna Scheuring-Wielgus
Prezeska Fundacji Win-Win. Socjolożka (Uniwersytet Mikołaja Kopernika), menedżerka kultury (Polska Akademia Nauk). Zawodowo specjalistka ds. PR i marketingu (12-letnia praktyka w międzynarodowej korporacji), trenerka z zakresu PR, marketingu i zarządzania w kulturze. Obecnie Posłanka na Sejm RP. Przez ostatnie kilka lat współpracowała z wieloma organizacjami obywatelskimi i kulturalnymi w realizacji partnerskich projektów kulturalnych oraz z samodzielnymi artystami czy zespołami, jako ich menedżerka. Koordynowała projekty kulturalne zarówno polskie jak i międzynarodowe. Zaangażowana w działania na rzecz kobiet, rozwoju społeczeństwa obywatelskiego i ruchów miejskich. Była radną miasta Torunia z ramienia Czasu Mieszkańców. Członkini Edinburgh Fringe Society oraz Kadmus Arts Society. Z zamiłowania wielbicielka herbaty, kształciła się w Bramah Tea and Coffee Musem w Londynie. Mama trzech uroczych chłopców, żona Piotra.

 

 

 


Piotr Wielgus
Wiceprezes Fundacji Win-Win. Z wykształcenia ekolog (Uniwersytet Mikołaja Kopernika) i strateg odpowiedzialnego biznesu (Centrum Etyki Biznesu Akademii Leona Koźmińskiego). Zawodowo doradca biznesowy z zakresu zarządzania strategicznego i zrównoważonego rozwoju (Pracownia CSR Sp. z o.o.). Założyciel Fundacji Pracowni Zrównoważonego Rozwoju, z którą realizuje projekty z zakresu rewitalizacji zdegradowanych obszarów miast oraz partycypacji obywatelskiej. Zaangażowany w tworzenie i rozwój ruchów miejskich. Powołał do życia Czas Mieszkańców – toruński ruch miejski. W realizowanych projektach zawsze łączy działania kulturalne czy biznesowe z zaangażowaniem społecznym i obywatelskim. Twórca marki Dobry Towar. Tata trzech uroczych chłopaków, mąż Joanny.

 

 

 

 


Łukasz Wróblewski
Członek Zarządu Fundacji Win-Win. Rocznik ’85. Urodzony w pięknym Kołobrzegu lecz całe swoje świadome życie spędził w Toruniu. Z wykształcenia politolog o specjalności samorządowej. Z zawodu project manager. Z zamiłowania piłkarz i kibic Arsenalu Londyn. Z wyboru i misji animator kultury i społecznik. Były szef toruńskiego WOŚP i koordynator Międzynarodowego Festiwalu Światła SKYWAY. Obecnie silnie zaangażowany w działania branży eventowej i multimedialnej. Rozdarty pomiędzy swoją działalnością gospodarczą i pracą dla lokalnego środowiska organizacji pozarządowych. Ostatnio zaczął grać na Ukulele – z miernym skutkiem.